سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی : ترشی که شیرین می کند!!!

سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی برای اینکه با کیفیت عالی به دست شما برسد یک سفر طولانی طی می کند.

در پاییزی زیبا، بعد از چیدن سیبهای خوشمزه، خوش عطر و پرخاصیت باغ میوه ایزدی واقع در جابان دماوند و بقیه باغات جابان ، سیبها به کارخانه ایزدی منتقل شده و آنها را شسته و خرد کرده و دم و هسته آنها را جدا می کنند سپس در ظروف بهداشتی تمیز ریخته و به آنها سرکه قدیمی اضافه کرده و آنها را در یک مکان بهداشتی و گرم نگهداری می کنند تا کم کم قند سیب مرحله تخمیر شدن را طی کند، این مرحله طولانی است و در آن دما و رطوبت محیط نگهداری دائم کنترل می گردد و هر ماهه قند سیبها مورد آزمایش قرار می گیرد تا از انجام مناسب فرایند تخمیر اطمینان حاصل شود .

با رسیدن بهار، سیب ها که قندشان کامل تخمیر شده است ، به صورت فیزیکی و بدون استفاده از هیچ ماده شیمیایی تفاله گیری می گردند و محلول صاف شده وارد مرحله بعدی تولید سرکه سیب که هواددهی است، می شود . در این مرحله بعد از اینکه محلول کامل تبدیل به سرکه شد فرایند متوقف می گردد.

در این زمان سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی آماده است تا فرایند پاستوریزاسیون را پشت سر بگذارد . بعد از پاستوریزاسیون و انجام آزمایشات کیفی روی سرکه سیب تولیدی، در صورت مناسب بودن کلیه پارامترهای کیفی ، مجوز بسته بندی صادر می گردد.

سرکه سیب پاستور شده دارای مجوز بسته بندی واحد کنترل کیفیت کارخانه ایزدی، توسط پرسنل مجرب، بسته بندی، لیبل زنی و تاریخ زنی می گردد و آماده ارائه به مراکز عرضه می شود.

این سفر طولانی برای سیبهای زیبا و خوشمزه باغ میوه ایزدی و جابان تا تبدیل آنها به سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی، هشت ماه طول می کشد تا ما بتوانیم بهترین محصول را با بالاترین کیفیت به شما عرضه کنیم.

سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی هیچگونه افزودنی از جمله نمک و مواد نگهدارنده ندارد و در فرایند تولید آن از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده، پس با خاطری آسوده برای کسانیکه فشار خون، دیابت و یا چربی خون دارند می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

شما با مصرف سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی طعم و رنگ واقعی یک سرکه سیب را درک خواهید کرد.

رنگ سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی شفاف نیست و علت آن عدم استفاده از هر گونه ماده شیمیایی برای حذف لرد سیب باقیمانده در سرکه است. پس آنرا با اطمینان خاطر مصرف کنید.

سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی به دلیل نوع فرایند تولید و جنس بسته بندی تا زمانیکه درب آنرا باز نکرده باشید تاریخ انقضا ندارد.

سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی همان سرکه سیبی است که شما با مصرف آن می توانید از تمام خواص سرکه سیب واقعی بهره مند شوید.

شما با مصرف روزانه سرکه سیب طبیعی تخمیری ایزدی به جز لذت بردن از عطری فوق العاده و طعمی بی نظیر خواهید فهمید که این محصول فراتر از یک چاشنی غذا و سالاد محسوب می شود و می تواند با ترشی خود زندگی شما را شیرین کند.