به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران، ۲۶امین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته (ایران اگروفود ۲۰۱۹) همچون سالهای گذشته با حضور شرکتهای داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

فتنی است ۷۶۵ شرکت داخلی و ۱۶۰ شرکت خارجی آخرین دستاوردها و محصولات خود را در حزوه صنایع کشاورزی و غذایی در فضایی به وسعت ۷۰ هزار مترمربع به نمایش گذاشتند.

شرکت های خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه از ۲۰ کشور اسپانیا، اسلواکی، اتریش، ، امارات، اندونزی، ایتالیا، آلمان، برزیل، ترکیه، تونس، چین، دانمارک، روسیه، سوئیس، گرجستان، لهستان، مغولستان، هلند، هند و یونان در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند و ۷ کشور ایتالیا، آلمان، برزیل، ترکیه، چین، روسیه و هند با پاویون رسمی در این نمایشگاه حضور یافته اند.

این نمایشگاه در سه بخش تخصصی «ایران فود» شامل فرآورده ها و محصولات غذایی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط، «ایران فود تک» شامل ماشین الات و تجهیزات، تکنولوژی و صنایع غذایی، بسته بندی، تجهیزات جانبی ماشین الات و «ایران آگرو» شامل ماشین الات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط برگزار شد.