حضور باغ میوه ایزدی در چهارمین نمایشگاه روستایی عشایری سال ۹۸

چهارمین نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر کشور ۲۴ مرداد با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور آغاز به کار کرد این نمایشگاه که به مدت چهار روز در مکان دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد مانند سال‌های قبل با استقبال گسترده مردم مواجه گردید.

این نمایشگاه در ۱۴ سرفصل با رویکرد طرح‌ها و پروژه های موفق تولیدی و اشتغالزا، بازاریابی و تجاری سازی تولیدات روستایی، سالن کسب و کارهای آینده روستا، ایل نمادین، موسسات مالی و نهادهای عمومی غیردولتی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، خیرین، خیریه‌ها و گروه‌های جهادی، معرفی اجرای زنده بازی‌های بومی و محلی، دهکده جهانی، کودک و روستا، سالن اجرای مراسم، سفره‌خانه و چایخانه سنتی برگزاری شد.

 در نمایشگاه امسال سالنی برای استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده ها اختصاص یافته بود.

نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر که به زعم برخی از صاحب نظران این حوزه، دومین نمایشگاه پربازدید کشوری به حساب می آید، به طور ویژه ای میزبان استارتاپ ها و شرکت های بزرگ این حوزه در بخشی اختصاصی بود.

باغ میوه ایزدی نیز به عنوان یک کارخانه تولید مواد غذایی سالم با شعار «جامعه سالم، رشد و شادمانی» در این نمایشگاه شرکت کرد که غرفه این مجموعه که در مجموعه استان تهران واقع بود با استقبال فراوان طرفداران غذای سالم و با کیفیت قرار گرفت .

در مدت نمایشگاه بازدید کنندگان علاوه بر آشنایی با مجموعه توانستند از محصولات نیز خرید کرده و با مراکز توزیع آشنا شوند.

در نمایشگاه به سئوالات بازدیدکنندگان در مورد نحوه تولید، نحوه استفاده و .ویژگیهای منحصر به فرد محصولات ، توسط کارشناسان شرکت پاسخ داده شد.